KİRALAMA KOŞULLARI


Araç kiralama bilgileri:
Kiralama süresi:
En kısa kiralama süresi 4 gündür. Teslimat gecikmesi durumunda, her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü tahsil edilecektir. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde, kapsamlı sigorta ücreti dahil tam gün ücreti alınır.


Uzun süreli kiralamalar:
Uzun süreli kiralamalarda minimum kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatları ve koşulları hakkında bilgi almak için Hamada Araç Kiralama Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz: 00905349159813


Havaalanlarında araçların teslim alınması ve teslimi:
Aracın müşteriden ücretsiz teslimi ve müşteriden teslim alınması Hamada'nın Esenyurt'taki ofisinde olup, ofislerimizde mesai saatleri içinde kesintisiz hizmet veren uluslararası havalimanlarında işlem başına ücret 500 liradır. Uluslararası havalimanları dışında mesai saatleri dışında araç teslim alınamaz ve teslim edilemez.


Sürücü Belgesi - Kullanım Yaşı:
En az 25 yaşında ve iki yıllık geçerli ehliyete sahip kişiler araç kiralayabilirler, lüks araçlarda ise en az 27 yaşında olmaları gerekmektedir.


Ek sürücü:
Araç, yalnızca sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uyan sürücülerin geçerli kimlik kaydı ve sürücü belgesine sahip olan kiracı dışında biri tarafından kullanılabilir. Başka bir kayıt yoksa ve kazanın ruhsatsız sürücüden kaynaklandığı tespit edilirse sigortalar geçersiz sayılacaktır.


Ödeme - Depozito:
Tüm kredi kartları aracı kiralayan adına geçerli olup, kira bedelini ödemede geçerli olup, kiralanan yol ücretinin (HGS) araç teslim alındıktan sonra ödenmesi gerekmektedir.Yakıt seviyesi farkı da hesaplanarak, Alındığı gibi içi dışı temizdir.Temiz değilse aracın durumuna göre temizlik ücreti kesilir fazla kilometreden de hesaba katılır,
Hamada Rent A Car, programda belirtilen araçların fiyat, koşul ve türlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Kaza ve Sigorta:
Üçüncü şahıs sigortası veya kapsamlı kaza sigortası: Kaza durumunda Allah korusun
İlk adım: Kazanın fotoğraflanması Kazaya karışan tüm tarafları ve iki otomobilin plakalarını gösteren fotoğraflar çekildi.
İkinci adım: İkinci kişiye ait belge ve bilgilerin (sürücü belgesi - araç ehliyeti - ehliyet - zorunlu sigorta) fotokopisinin çekilmesi.
Üçüncü adım, polisi aramak ve bir kaza raporu yazmaktır.
Kapsamlı sigorta, 2000 liradan az olduğu tahmin edilen çizik, kırık veya şok gibi küçük hasarları karşılamaz.
Kapsamlı sigorta ayrıca lastikleri ve otomobil camını içermez.


Trafik ihlalleri:
Lütfen hız limitlerine uyunuz ve otoyollarda ve şehirler arası seyahatlerde maksimum hızı 140'ı aşmayınız, çünkü bu durum aracın kapsamlı kasko ücreti ödenmiş olsa bile kapsayıcı kasko dışında kalmasına neden olur.
Aracın müşteriden teslim alınmasından önce yüksek hız gözlemlenmesi veya ihlal sayılması durumunda 500 TL veya 1500 TL tutarda teminat olarak aracın teslim tarihinden itibaren bir ay süreyle muhafaza edilir. kiralama süresi boyunca araçta herhangi bir ihlal bulunmamaktadır.İhlalin değeri.


Lütfen Türkiye'deki trafik yasalarına uyun
Whatsapp Telefon